... nejen elektrotechnický velkoobchod

PO9DSTST10 Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 9/125 10m

Kód dodavatele: PO9DSTST10 Objednací kód: SKL000434028
Značka: Wirex
Patch cord ST/PC-ST/PC, provedení Duplex, vlákno 9/125, délka 10m, PO9DSTST10
Podrobný popis
Dostupnost:
V e-shopu na dotaz
Celkem
Na dotaz
České Budějovice
Na dotaz
Blatná
Na dotaz
Boskovice
Na dotaz
Brno
Na dotaz
Český Krumlov
Na dotaz
Jablonec nad Nisou
Na dotaz
Jindřichův Hradec
Na dotaz
Klatovy
Na dotaz
Kolín
Na dotaz
Králův Dvůr
Na dotaz
Kroměříž
Na dotaz
Olomouc
Na dotaz
Opava
Na dotaz
Ostrava
Na dotaz
Ostrava kabely
Na dotaz
Pardubice
Na dotaz
Písek
Na dotaz
Plzeň
Na dotaz
Prachatice
Na dotaz
Praha - Braník
Na dotaz
Praha - Zličín
Na dotaz
Přerov
Na dotaz
Prostějov FVE
Na dotaz
Prostějov prodejna
Na dotaz
Prostějov sklad
Na dotaz
Strakonice
Na dotaz
Šumperk
Na dotaz
Třebíč
Na dotaz
Valašské Meziříčí
Na dotaz
Vsetín
Na dotaz
Žďár nad Sázavou
Na dotaz
338,91 Kč / ks
280,09 Kč bez DPH
ks
Některé zboží může být navýšeno na minimální balení, o případných změnách množství Vás budeme informovat v potvrzení objednávky nebo na dotaz. Maloobchodní ceny jsou platné pouze při nákupu přes e-shop.
Značka:
Wirex
Strukturovaná kabeláž:
Optický patch cord
Barva:
Černá
Provozní teplota:
-20 až +75 °C
PO9DSTST10 Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 9/125 10m

Popis produktu

PO9DSTST10 Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 9/125 10m

Optický patchcord neboli optický propojovací kabel zakončený optickým konektorem na obou stranách, propojuje zařízení uvnitř rozvaděče, připojuje aktivní prvky k optické trase a dále slouží k měření optické trasy.

Patchcordy jsou rozdělovány na singlemode a multimode, v provedení simplex nebo duplex, tenký (od 2x1,8mm) nebo silný (až 2x2,8mm). Konektory E2000, SC a LC jsou v duplexním provedení spojeny rozebíratelnou sponou, která umožňuje rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní.

  • kombinace konektorů: ST-ST
  • provedení: Duplex
  • broušení: UPC-UPC
  • délka: 10 m
  • typ vlákna: SM, 9/125, OS2 G.657A
 

PO9DSTST10 Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 9/125 10m

Kód dodavatele: PO9DSTST10 Objednací kód: SKL000434028
Značka: Wirex
Patch cord ST/PC-ST/PC, provedení Duplex, vlákno 9/125, délka 10m, PO9DSTST10
Podrobný popis
Dostupnost:
V e-shopu na dotaz
Celkem
Na dotaz
České Budějovice
Na dotaz
Blatná
Na dotaz
Boskovice
Na dotaz
Brno
Na dotaz
Český Krumlov
Na dotaz
Jablonec nad Nisou
Na dotaz
Jindřichův Hradec
Na dotaz
Klatovy
Na dotaz
Kolín
Na dotaz
Králův Dvůr
Na dotaz
Kroměříž
Na dotaz
Olomouc
Na dotaz
Opava
Na dotaz
Ostrava
Na dotaz
Ostrava kabely
Na dotaz
Pardubice
Na dotaz
Písek
Na dotaz
Plzeň
Na dotaz
Prachatice
Na dotaz
Praha - Braník
Na dotaz
Praha - Zličín
Na dotaz
Přerov
Na dotaz
Prostějov FVE
Na dotaz
Prostějov prodejna
Na dotaz
Prostějov sklad
Na dotaz
Strakonice
Na dotaz
Šumperk
Na dotaz
Třebíč
Na dotaz
Valašské Meziříčí
Na dotaz
Vsetín
Na dotaz
Žďár nad Sázavou
Na dotaz
338,91 Kč / ks
280,09 Kč bez DPH
ks
Některé zboží může být navýšeno na minimální balení, o případných změnách množství Vás budeme informovat v potvrzení objednávky nebo na dotaz. Maloobchodní ceny jsou platné pouze při nákupu přes e-shop.
Značka:
Wirex
Strukturovaná kabeláž:
Optický patch cord
Barva:
Černá
Provozní teplota:
-20 až +75 °C
SpinnerČekejte
Tato webová stránka používá cookies
Abychom Vám dopřáli co nejlepší používání našeho webu, ukládáme do Vašeho prohlížeče malé soubory - cookies. Ty slouží k tomu, aby se Vám s webem dobře pracovalo, abychom mohli vyhodnocovat jeho návštěvnost a případně Vám usnadnili návrat k nám pomocí přesně cílené reklamy. Podle zákona některé typy cookies můžeme ukládat jen s Vaším souhlasem.